ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ.TVΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Νοεμβρίου.

Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Δημητρόπουλος Π.1-1
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.2-1
3.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Ρούσσης Σ.1-3
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/11/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.1-2
5.ΜΕΘΑΝΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή27/11/2215:00Αθανασόπουλος Β., Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ.0-2
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.2-1
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή27/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Κυμπουρόπουλος Δ.3-1
8.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/11/2215:30Τριανταφύλλου Ρ., Γκουριώτης Κ., Βλαντούσης Ν.2 -1
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΛΥΓΚΕΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Μαρινόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ., Καραχάλιος Ι.7-0
10.ΥΔΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή27/11/2214:00Μπέγκος Α., Κορολής Β., Κάτσουδας Π.
11.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Ραφαηλίδη Σ.1-2
12.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-1
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Δαγρέ Μ.1-3
14.Α.Γ.Ο.Ν. – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/11/2218:30Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ., Κορολής Β.1-1
15.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Μπατάκος Κ.3-3
16.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή27/11/2214:30Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Ορφανός Β.2-2
17.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή27/11/2215:00Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μελέτης Α.4-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡ. 2022-2023
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο26/11/2215:002-2
19.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή27/11/2213:452-1
20.ΡΟΔΟΣ ΑΣ – ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή27/11/2215:001-0
21.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή27/11/2215:000-1
22.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή27/11/2215:001-1
23.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/2215:000-3
24.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή27/11/2215:002-1